Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık AçmaKırmadan Kameralı cihazlarımız ile TuvaletMutfak, giderpimajAlaturka ve alafranga Tuvalet Wc Tıkanıklı Açma Hizmeti veriyoruz. Garantili işçilik ve uygun fiyat ile hizmetinizdeyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı oldukça büyük bir sorun diyebiliriz. Tıkanıklığın olduğu an çözülmesi önemlidir. Evi koku basmadan ve komşular rahatsız olmadan bu sorundan kurtulmak gerekiyor.

Tıkanıklık Açma Firması olarak bu sorunun nasıl bir sıkıntı olduğunu biliyoruz. En hızlı şekilde maksimum 30 dk evinizde oluyoruz. Tıkanan Tuvalet giderini ileri teknoloji cihazlarımız yardımı ile kırmadan Açıyoruz. Tuvalet Tıkanıklık Açma işlerimiz garantilidir.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açıyoruz. Tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirkten sonra bir süre sıcak su dökmeye devam etmelisiniz. Tuvalet gider borularında kireçlenme ve taşlanmadan dolayı da tıkanmış olabilir. Kırmadan Robot cihazlarımız ile açtığımız Tuvalet gider borunuz sıcak su aktıktan sonra tamamen temizlenmiş olacaktır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Evlerimizin vazgeçilmez yeri Mutfağımız tıkandığı zaman yaşamımızı tamamen etkilemektedir. Yemek yapamaz ve mutfakta duramaz hale geliriz. Mutfak tıkanıklığı oldukça kötü koku vermektedir. Gider borularında biriken yağ artıkları ve yemek artıklarının bir araya gelerek oluşturmuş olduğu kokunun mutfağınızda olduğunu düşünsenize. Oldukça kötü bir durum dediğinizi duyar gibiyiz.  Mutfak Tıkanıklık Açma firması olarak, garantili ve kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Mutfaklarımızın gider borularında bulunan yağ artıkları zamanla kireçlenmeye ve tıkanmaya sebep olmaktadır. Tıkanıklık sorunu gerçekleşmeden önce mutfak giderinizde kötü kokular gelecektir. Bunu hissettiğiniz an hemen bizi arayın. Tıkanıklık sorunu gerçekleşmeden gelip tıkanmaya yol açacak sorunu ortadan kaldıralım.

Lavabo Tıkanıklık Açma

tıkanan lavabo açma mersin

Lavabo tıkanıklığı sürekli karşılaştığımız sorunlardan birisi diyebiliriz. Gider borularının ince olmasından dolayı tıkanması an meselesi. Lavabo tesisatı döşendiğinde gider borularının meyili iyi verilmediyse sürekli tıkanması ya da ek yerlerinden su sızdırması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Lavabo Tıkanıklık sorunlarını Robot cihazlarımız yardımı ile kırmadan garantili açıyoruz. Lavabo Açma Firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz zaman arayın. En Geç 30 dk. gelelim.

Lavabo Tıkanıklık Açma oldukça zahmetli ve uğraştıran bir iştir. Bilinçli davranmak gerekmektedir. Tesisat oldukça hassastır. Yanlış bir müdahale gider boru tesisatlarının tamamını bozabilir. Robot Makinalar ile Garantili Lavabo Tıkanıklığı Açıyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Bilinçsiz olarak kullanılan lavabolar, gider borularının tıkanmasına sebep olmaktadır. Tıkanıklığa en büyük sebep aslında tesisat döşendiği zaman tercih edilen malzemeler ve yanlış yapılan usta işçilik hataları yol açmaktadır. Ortak gider borularında kalitesiz ve dar borular tercih edilmiş ise sürekli tıkanıklıkların yaşanması gayet normaldir. Bu tıkanıklık sorununun önüne geçmenin en iyi yolu, tesisattan kaynaklı problemlerin tamamının ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Tesisatta yeterince meyil verilmediyse sürekli tıkanmalar ve ya meyilden kaynaklı gider borularında suların birikmesi ve basınç yapması, ek yerlerinden su sızdırmasına ve tıkanmasına neden olacaktır. Tıkanıklık Açma firması olarak sürekli bu tür sorunların olduğu yerlerle karşılaşıyoruz.

Bu Tarz sorunlardaki en iyi çözüm, tesisatın tekrardan değiştirilmesi ve yeterince meylin verilmesi olacaktır. Gelen su ve giderler hızlı bir şekilde akmalı ve ana hat gider borusuna ulaşıp, kanalizasyon çukuruna gitmelidir.

Tesisatlarda kullanılan malzemelerin yanlış seçilmesi ve ucuza kaçılması ciddi sorunlara sebep açacaktır. Ana gider borusunda ince boru kullanıldıysa sürekli tıkanmalar meydana gelecektir. Düz ve meyilli olması gereken bir gider borusunun sürekli ekler ve es parçalarının birleşmesinden oluşuyorsa, basınçtan dolayı birleşim yerlerinin yerinden çıkması ve ya ciddi sıkışmalardan dolayı tıkanma sorunları gerçekleşecektir.

Gider borularını temizlemek amaçlı kullanılan yanlış Kimyasal maddeler zamanla borularda kireçlenmeye ve taşlanmaya yol açacaktır. Bu durum da tıkanıklık sorunları olacaktır. Atılan yemek yağları da tıkanıklığa yol açmaktadır. Tıkanıklık Açma Firması olarak yağ atıklarınızı giderlere atmamanızı önermekteyiz.

Lavabolara ve gider borularına atılan yağ artıkları gider borularınızda kireçlenmeye ve taşlaşmaya yol açmaktadır. Bu da tıkanıklığa yol açmaktadır.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara