Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Sorunlarını kırmadan robot cihazlarımız ile hemen açıyoruz. Garantili Mutfak tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.  Tıkanıklık Açma firması olarak siz değerli müşterilerimize Garantili ve Kusursuz Tıkanıklık Açma hizmeti veriyoruz. Mutfak Tıkanıklık Açma Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

Mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Tıkanıklık sorunları oldukça problemli olur. Yemek yapamaz ve mutfağımızı kullanamayız. Mutfak tıkanıklık açma. Bu sorun bununla kalmaz. Kötü kokuların gelmesine de sebep olmaktadır. Mutfak tıkanıklığı açma. Mutfak giderlerinde biriken yağ artıkları ve yemek artıkları zamanla birikmeye ve koku yapmaya yol açmaktadır. Tesisat yapılırken Ana gider hattına doğru yeterli meyil verilmediyse sürekli tıkanıklık sorunları meydana gelecektir. Bu sorunlardan kurtulmanın kesin çözümü ise tesisatı tekrardan yaptırmak olacaktır. Bunun yerine Daha rahat ve daha uygun Olan Robot Makinalarımız ile tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Mutfak gider açma

Kırmadan garantili bir şekilde Mutfak gider açma hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz an bizi arayabilirsiniz. 7/24 gece ve gündüz olmak üzere hazırda bulunan uzman ekibimiz size hizmet verecektir.

Mutfaklarda meydana gelen tıkanmalarda mutfak açma işlemi mutfağınıza zarar vermeden gerçekleştirilir. Gider hattında, bina yapım aşamasında oluşmuş bir tıkanma, yoğun bir kullanım sonucu oluşan bir sorun, tesisatın eski olması her türlü tıkanma kullanımı engeller.

Yağ ve yiyecek artıklarının sebep olduğu tıkanıklığı, sorun basit ise tıkanıklık açmada kullanılan kimyasal açıcılar dener ve anlık sonuç alabilirsiniz. Fakat bunun geçici bir çözüm olacağını öncelikle belirtmekte fayda var. Çünkü anlık bir çözüm sağlar ve giderde atıkları kısmen eriterek su akışını rahatlatır.

Katılaşmış ve yerleşmiş sabit tıkanıklıklarda ve inşaat atıklarının sebep olduğu donmuş tıkanıklıklardaki sorunun giderilmesinde tıkalı mutfak gideri açma işlemi için uzman desteğine ihtiyaç vardır. Mutfağınızda oluşan tıkanıklık sadece lavabonuzu kullanmanızı engellemez, aynı zamanda mutfak ortak giderine bağlı makinelerin de kullanımını engeller. Kullanım engelinin dışında su taşması sorunu da yaşayabilirsiniz.

Mutfak Gider Borusundan Su Gitmiyor

Mutfaktaki tesisat tıkanıklığında, kırmadan çözüm;  özel cihazlarla çalışan uzman tesisatçılarla sağlanır. Mutfak tıkanıklıklarında, mutfak borusu tıkanıklığı açma için özel tasarlanmış çelik helezon yaylı robot tıkanıklık açma makinesi kullanılarak mutfak giderine ya da mutfakta herhangi bir yere zarar verilmeden tıkanıklık sorunu giderilir.

Robot cihazlarla, tıkanıklık sebebi olan birikmiş kalıntılar tespit edilip yine özel parçalayıcı cihazlarla parçalanarak basınçlı su işlemi ile ana atık kanal hattına gönderilir. Kırmadan, dökmeden mutfakta oluşan tesisat tıkanıklığında mutfak gideri açma; ev, işyerive toplu kullanıma açık olan her alanın, en çok kullanılan lavabolarında ya da mutfakta kullanılan makinelerin bağlı bulunduğu atık su hatlarında meydana gelebilecek tıkanıklıklarda hızlı çözüm sağlar.

Kalabalık restoranlar, işyerleri ve okul yemekhaneleri gibi kullanımın sık olduğu alanlarda böyle bir tıkanıklık yaşanması durumunda oluşabilecek sıkıntı acil çözüm gerektirir. Hızlı ve kalıcı bir çözümü ancak bu konuda uzman, profesyonel bir ekip sağlayabilir.

Kırmadan mutfak açma işleminde, profesyonel hizmet desteğiyle, yeniden tadilat yaptırmadan temiz, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüm hizmeti alırsınız. Böylece kırmadan, teknolojinin sunduğu imkanı kullanan ekiplerce sorun giderilir. Hem uzun zaman kaybı yaşamazsınız, hem de yanlış yöntemler kullanılarak mutfağınızın tadilata girmeden, yeni masraflar çıkmadan sorunun giderilmesini sağlamış olursunuz.

Tıkalı Mutfak Açma Yöntemleri

Mutfak Tıkanıklık sorunu ile ne zaman karşılaşacağımız belli olmaz. Mutfakta yemek yerken ve ya yemek yaparken tıkanıklık sorununun meydana geldiğini düşünsenize. Oldukça kötü bir düşünce sanırım.

Mutfak Tıkanıklık Nedenleri

  1. Bilinçsiz olarak Kullanılan Tıkanıklık açıcı kimyasallar.
  2. Bulaşık yıkama ve ya durulama için kullanılan bulaşık süngerleri.
  3. Kaba yemek arttıklarını ayırmak için kullanılan Bulaşık tellerinin parçalanması ve gidere atılması.
  4. Lavabo temizlerken kullanılan mendiller, peçeteler ve ya ıslak mendillerin mutfak lavabo giderine atılması.
  5. Yemek artıklarının Mutfak lavabo giderine atılması sonucu tıkanmalar meydana gelebilir.
  6. Artık yemek yağlarının gider borularında birikmesi ve kireçlenmesi sonucu tıkanmalar meydana gelebilir.

Tıkanıklık nedenleri sayıldıkça sayılabilir. Tesisat işçiliği meyili iyi verilmediyse sürekli tıkanıklık sorunları meydana gelecektir. Kırmadan Garantili Tıkanıklık Açma hizmeti veriyoruz. Robot cihazlarımız ile Garantili Mutfak Tıkanıklık Açma Hizmeti için bizi arayın.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara